Skip links

Ārpakalpojuma grāmatvedība.
Risinājums Jūsu uzņēmumam!

Maziem un vidēji lieliem uzņēmumiem izdevīgs
ārpakalpojumagrāmatvedības risinājums.

Specializējamies dažādās nozarēs

Nekustamo īpašumu apsaimniekošana

Nepārtikas preču mazumtirdzniecība veikalos un e-veikalos

Drošības pakalpojumu sniegšana


Arhitektūras un projektēšanas pakalpojumi


Celtniecība

Sabiedriskā labuma organizācijas (biedrības)

Digitālā mārketinga un dizaina pakalpojumi

Programmēšana

Individuālie sporta treniņi

Kokmateriālu starpniecība

Transporta pakalpojumi

Un citās

— SIA “Abrams Business Services” atbildīgais grāmatvedis

Oto Kristiāns Abrams

Oto profesionālā pieredze ir saistīta ar grāmatvedības, lietvedības, organizāciju dibināšanas/izmaiņu veikšanas pakalpojumu sniegšanā

Oto Kristiāns Abrams, atbildīgais grāmatvedis

Pakalpojumu Klāsts

Abrams Business Services piedāvā plašu uzņēmējdarbības nodrošināšanas pakalpojumu klāstu gan praktiskā līmenī, gan konsultāciju līmenī. Tāpat piedāvājam kombinēt vairākus pakalpojumus vienlaicīgi.

ABS piedāvā pilna cikla grāmatvedības pakalpojumus komercsabiedrībām, biedrībām, nodibinājumiem un pašnodarbinātām personām. Tāpat, ABS piedāvā sniegt ne tikai pilna cikla grāmatvedības pakalpojumus, bet arī atsevišķas sastāvdaļas – algu aprēķini, pamatlīdzekļu uzskaite, krājumu uzskaite, nodokļu deklarāciju sagatavošana u.tml.

ABS piedāvā problemātisku uzņēmumu organizāciju krīzes menedžmentu. Krīzes menedžments sevī ietver uzņēmuma naudas plūsmas sabalansēšanu, izmaksu un ieņēmumu pozīciju pārskatīšanu un pārstrukturēšanu, iekšējo pārvaldības, ražošanas un finanšu procesu pārskatīšanu un uzlabošanu. Veicot krīzes menedžmenta darbības, iespējams uzlabot uzņēmuma finansiālos rādītājus, kā arī nodrošināt uzņēmuma darbības stabilitāti un ilgtspēju.

ABS piedāvā gan valsts un pašvaldību, gan privāto iepirkumu pretendentiem sagatavot nepieciešamo dokumentu paketi, lai organizācija varētu veiksmīgi piedalīties iepirkumos. Papildus, klienta pilnvarojumā nodrošinām komunikāciju ar iepirkuma izsludinātāju, kā arī pēc iepirkuma rezultātu paziņošanas nodrošinām iepirkuma izpildes kontroli.

ABS piedāvā izstrādāt personāla vadības politiku, sagatavot nepieciešamos iekšējos normatīvos aktus, darba līgumus un citu ar personāla jautājumiem saistītu dokumentāciju.

ABS piedāvā izstrādāt personāla vadības politiku, sagatavot nepieciešamos iekšējos normatīvos aktus, darba līgumus un citu ar personāla jautājumiem saistītu dokumentāciju.

ABS piedāvā lietvedības un dokumentu sagatavošanas pakalpojumus. Piedāvājam sagatavot jebkāda veida līgumus, prasību pieteikumus tiesām, projektus, iesniegumus u.tml. gan darbībās ar privātajām organizācijām, gan darbībās ar valsts vai pašvaldību iestādēm.

SIA “Abrams Business Services”

Kādēļ izdevīgi izvēlēties ārpakalpojuma grāmatvedību?

Speciālists, kurš sniedz grāmatvedības ārpakalpojumus, strādā Jūsu labā, bet nav Jūsu darbinieks – tas nozīmē, ka varat ietaupīt no sociālā nodokļa maksājumiem par grāmatveža darba algu, Jums nav jānodrošina atsevišķa darba vieta, tehniskais aprīkojums, nav jāiegādājas grāmatvedības programmas licence.

Bezmaksas konsultācija

Apskati, kas mūsu klientiem sakāms

Nepieciešama konsultācija?

Lieliskas lietas biznesā nekad netiek paveiktas vienatnē. Tos veic cilvēku komanda. Piesakies un klūsim par biznesa partneriem!

🍪 Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes,lai nodrošinātu vislabāko pieredzi mūsu mājas lapā.
Izmantojot mūsu vietni,jūs piekrītat sīkdatnēm. Uzzini vairāk!

Rezervē konsultāciju
aizpildot anketu!

Kontaktinformācija un rekvizīti

SIA “Abrams Business Services
Reģistrācijas Nr. 40103496583
PVN maksātāja Nr. LV40103496583
Ārpaklpojumu grāmatveža licence Nr. AGL0000073
“Akordi”, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101
Konts: LV59HABA0551032538963
Banka: A/S Swedbank, HABALV22